twoje ciało w dobrych rękach

twoje centrum sportowe

ul. Szuwarowa 1
30-384 Kraków

e-mail: info@cascada.com.pl
tel.: 12 262 76 45, 12 262 76 46

Basen, sauna, fitness, solariumPn - Pt: 10:00 - 22:00
Sb - Nd: 9:00 - 21:00
Siłownia, tenis, squash, tenis stołowy, sala sportowaPn - Nd: 6:00 - 22:00

Wodny Klub Bobasa SWIM TEST

Wodny Klub Bobasa SWIM TEST

Zajęcia ruszają od 03.09.2018 r. Zapisy już trwają!

Wodny Klub Bobasa jest znakomitą zabawą zarówno dla maluszka jak i jego rodziców, gdyż pływanie jest jedną z nielicznych form aktywności ruchowych jakie można uprawiać z bobasem niemalże zaraz po jego narodzinach.


Zabawa w wodzie daje malcowi możliwość dobrego rozwoju fizycznego a także psychicznego. Dzieciaki poznają i sprawdzają swoje możliwości ruchowe: chwytają zabawki, rzucają piłeczkami, chlapią się wodą. Często to w wodzie wykonują swoje pierwsze ruchy, które pozwalają na swobodne przemieszczanie się.

Dla małych dzieci najważniejszymi osobami są rodzice, dlatego w zajęciach uczestniczy dziecko wraz z rodzicem. W ten sposób stwarzają wyjątkowy duet ucząc się razem poprzez zabawę. Z wiekiem mali pływacy integrują się z innymi dziećmi, biorą udział w zabawach grupowych przez co nawiązują więzi z innymi rówieśnikami.

W opinii rodziców dzieci lepiej jedzą, znakomicie śpią i rozwijają się szybciej niż ich rówieśnicy nie uczęszczający na pływalnię. Ponadto wiadomo, że „trening w wodzie" podnosi ogólną odporność młodego organizmu na infekcje i zakażenia. Dlatego dzieciaki uczęszczają na zajęcia przez wszystkie pory roku.

Zabawa w wodzie w istotny sposób wpływa pobudzająco na tempo i jakość rozwoju fizycznego i umysłowego dziecka. Maluch wyjątkowo energiczny ma możliwość odreagowania w wodzie, podczas gdy dziecku niechętnie poruszającemu się stwarzamy możliwość ruchu. Bawimy się wspólnie z dziećmi, które mają dolegliwości kostno-stawowe lub zaburzenia neurologiczne. Dla dzieci jest to wtedy zabawa, a dla rodziców możliwość rehabilitacji swojego skarba.

Wodny Klub Bobasa prowadzą instruktorzy pływania SWIM TEST, według zasad opartych na metodzie Halliwick. W 30-minutowych zajęciach uczestniczą dzieci w jednakowym wieku. Młodszą grupę (maluszki od 3. miesiaca do 2. roku życia) tworzy czworo dzieci wraz z rodzicami, a starszą - 8 par. Każde zajęcia mają swój rytuał, aby dzieci czuły się bezpieczne i swobodne. Na zajęciach opiekunowie i instruktor są dla dzieci ciociami i wujkami, a dzieci poznają wzajemnie swoje imiona.

Dbamy o jakośc naszej wody, dlatego kontrolujemy ją  raz w tygodni. ! Wyniki badań do wglądu w biurze Cascada.

W dziale grafiki dostępny jest aktualny grafik Wodnego Klubu Bobasa!

 

 

NOWY NUMER KONTA DO WPŁATY ZA ZAJĘCIA:   35 1050 1445 1000 0091 2075 0626

Tytuł przelewu: zajęcia z pływania WKB -Cascada+ imię i nazwisko dziecka+ dzień tygodnia

CENNIK:

https://swimtest.pl/cennik/#1522239987986-34c4379c-185c

 

  • _ML02911 copy.jpg