ROZWIŃ MENU

your body in good hands

your sports center

junior

fitness

sport

aqua

Szuwarowa Street 1
30-384 Kraków

e-mail: info@cascada.com.pl
phone: 12 262 76 45, 12 262 76 46

Gym, tennis, sports hall, table tennisMon - Sun: 6:00 - 22:00 Swimming pool, sauna, solariumMon - Fri: 10:00 - 22:00
Sat - Sun: 9:00 - 21:00

Zapraszamy na zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej z elementami akrobatyki w Hi Five Gym! Swoją działalność prowadzimy już 5 lat i od tego roku szkolnego poszerzamy zakres lokalizacyjny o Ruczaj :) Nasz cel to propagowanie aktywności fizycznej poprzez zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od najmłodszych lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodniczemu i trenerskiemu kładziemy nacisk na odpowiednią technikę i urozmaicenie, dzięki czemu zajęcia są bezpieczne i ciekawe. W trakcie ćwiczeń dzieci uczą się podstawowych elementów gimnastycznych i akrobatycznych poprzez zabawę i rywalizację w grupie.

Dlaczego gimnastyka?

Gimnastyka to główna dyscyplina sportu kształtująca i rozwijająca sprawność fizyczną oraz cechy motoryczne takie jak siła, wytrzymałość, szybkość, zwinność, a także skoczność, zręczność i gibkość. Wspomaga to prawidłowy rozwój i funkcjonowanie młodego człowieka, a także daje solidne podstawy do uprawiania innych sportów, takich jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna i inne sporty zespołowe, a także taniec, balet, sporty walki, sporty siłowe i wiele innych.

 

Zajęcia w CS Cascada odbywają się we wtorki i piątki – gr. 4-5 latków (roczniki 2018-2019) na g. 16:45, a 6-9 latków (roczniki 2014-2017) na g. 18:00.

Można uczęszczać 1x lub 2x w tygodniu.

Stawiamy na małe grupy, dzięki czemu jesteśmy w stanie poświęcić więcej uwagi każdemu dziecku. Średnia liczba dzieci na trenera: 8 (gdzie w innych szkółkach jest to nawet 15 dzieci).

Zajęcia trwają 60 min.

W przypadku (zgłoszonej) nieobecności można ją odrobić w innej grupie (max 4 nieobecności na semestr).

Zajęcia odbywają się bez udziału rodziców, dzieci ćwiczą samodzielnie. Z doświadczenia wiemy, że obecność rodziców na zajęciach wpływa na dzieci dekoncentrująco, dzieci często rozpraszają się, machają do rodziców itp. co może mieć wpływ na bezpieczeństwo w trakcie zajęć.

Zapisy poprzez stronę: https://www.hifivegym.pl/zapisz-sie/ - po zapisie przyjdzie powiadomienie z systemu Active Now wraz z zaproszeniem do zarejestrowania się (czasem wpada do spamu albo folderu „Oferty” w przypadku poczty w Interii).
Po rejestracji w systemie i zalogowaniu na koncie będą Państwo widzieć wszystkie informacje dot. zajęć, tj. harmonogram, płatności itp. Tam też można zgłosić ewentualną nieobecność i chęć odrobienia jej. Jeśli ktoś się zapisze się 2x w tygodniu albo rodzeństwo – opłata zostanie skorygowana (uczestnictwo 2x w tygodniu -10%, a także -10% dla drugiego dziecka).

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: kontakt@hifivegym.pl lub tel. 726-558-960.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: https://www.hifivegym.pl

Kontakt
Fax:12 262 76 47
Adres
ul. Szuwarowa 1, 30-384 Kraków